Paul Craig Roberts o organizacjach pozarządowych organizujących imigrację.

Nie jest teorią spiskową, że 300 000 imigrantów-najeźdźców (oficjalna liczba), którzy co miesiąc bez oporu wjeżdżają do USA, to rekruterzy organizowani przez organizacje pozarządowe, a nie uciekinierzy przed prześladowaniami politycznymi. Organizacje pozarządowe, które kryją inwazję, zapewniają mapy tras, wzdłuż których dostarczane jest jedzenie i schronienie. Aby pomóc inwazji, buduje się drogi i mosty.

Jedną z organizacji pozarządowych jest Hebrajskie Towarzystwo Pomocy Imigrantom (HIAS), którego członkiem do grudnia 2020 roku był obecny dyrektor Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego USA Alejandro Mayorkas - sam Żyd. Według artykułu na serwerze substack, HIAS otrzymał od rządu USA 100 milionów dolarów w ciągu ostatnich trzech lat.

Mayorkas urodził się za granicą i sam jest imigrantem-najeźdźcą. Jest dyrektorem Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego Stanów Zjednoczonych. Komisja Bezpieczeństwa Wewnętrznego Izby Reprezentantów głosowała 31 stycznia za przyjęciem artykułów dotyczących oskarżenia Mayorkasa o „umyślne i systematyczne lekceważenie prawa” w egzekwowaniu polityki granicznej i „naruszenie zaufania publicznego”. Nie zbadano, czy to Mayorkas przekazał 100 milionów dolarów amerykańskich podatników żydowskiej organizacji pozarządowej zaangażowanej w zorganizowaną inwazję na Stany Zjednoczone.

Zgodnie z raportem dotyczącym podstacji, HIAS ma centrum przetwarzania w Darien Gap, gromadzącym imigrantów-najeźdźców i wysyłania ich w podróż z przewodnikiem i zapasami. Mayorkas zdaje sobie z tego sprawę i być może pomaga to sfinansować. Nie oczekujcie jednak, że Kongres zbada coś, co mogłoby mieć negatywny wpływ na organizację żydowską.

Innym problemem jest Vanita Gupta, córka hinduskich imigrantów, która jest zastępcą prokuratora generalnego USA. Gupta aktywnie uczestniczy w dochodzeniach prowadzonych przez departamenty policji, egzekwowaniu praw osób LGBTQ2 oraz ściganiu przestępstw z nienawiści i wygrywaniu odszkodowań dla dzieci nielegalnych imigrantów. Jej ojciec jest dyrektorem firmy Avantor, która w Meksyku produkuje bezwodnik octowy, produkt używany do produkcji heroiny i metaamfetaminy. Ponieważ demokratyczna polityka otwartych granic ułatwia handel narkotykami, pojawia się pytanie, czy współpracowniczka prokuratora generalnego, walcząca o imigrantów-najeźdźców, a której ojciec jest zaangażowany w firmę produkującą produkt używany w handlu narkotykami, znajduje się w konflikcie interesów.

Rządzenie w Wieży Babel jest problematyczne, zwłaszcza gdy najnowszymi obywatelami są ludzie kolorowi z przywilejami rasowymi, pozwalającymi im na pierwszeństwo wejścia na najwyższe stanowiska. Wielu imigrantów najeźdźców pochodzi z krajów, w których urzędnicy prywatyzują swoje urzędy za pieniądze lub w ramach programów ideologicznych i społecznych. Jeśli rząd Zachodu ma tylu urzędników państwowych z krajów spoza tradycji Zachodu, jak ten kraj może pozostać Zachodem? Nie zmienia się w coś innego? (Wraz z rozpadem integralności zachodnich instytucji publicznych i prywatnych zachowanie amerykańskich urzędników stało się charakterystyczne dla Trzeciego Świata. Przykładem są Fani Willis, prokurator okręgowa hrabstwa Fulton i Letitia James).

W okresie rządów Demokratów liczba nielegalnych imigrantów do USA (oficjalna, rzeczywista liczba może być większa) jest równa liczbie mieszkańców Pittsburgha w Pensylwanii. Pomyślcie o tym. Co roku demokratyczna polityka otwartych granic zasiedla nas wielkością 12 miast wielkości Pittsburgha, pełnych imigrantów z Trzeciego Świata, którzy nie znają zachodnich zwyczajów.

To nowa forma ludobójstwa, przez którą przechodzi Ameryka. Nie wiem, czy z Ameryki zostało wystarczająco dużo, by się uratować. Ratunek jest z pewnością niemożliwy tak długo, jak ufni, niepewni siebie i nieszczęśliwi Amerykanie będą głosować na demokratów.

Republikanie wcale się nie różnią. O ile mi wiadomo, jedyna różnica między obiema partiami polega na tym, że Demokraci nienawidzą białych ludzi, a ich polityka nie polega na niszczeniu ich i zastępowaniu białego kraju kolorowymi.

Republikanom brakuje jednak ducha walki. Sami są częścią establishmentu i są zadowoleni z tego, że sytuacja zostanie doprowadzona do końca.

Tak jak nie robi się nic z ludobójstwem Palestyńczyków, tak samo nie robi się nic z ludobójstwem Amerykanów. Biali ludzie są gatunkiem zagrożonym. Ich rządy spiskowały przeciwko nim.

America Is Undergoing Genocide vyšel 6.2.2024 na paulcraigroberts.org.